Barokní schody

Vždycky se mi líbily takové vzory, které připomínají historii. Proto jsem taky dříve chtěla, abychom měli v obýváku a taky v ložnici schodiště z nějakého materiálu, který mi připomíná třeba barokní vzory. Líbilo se mi hodně baroko, protože mám https://www.living.cz/5-tipu-pro-zarizeni-maleho-obyvaciho-pokoje/ ráda historii, takže taky chci, aby to tak u mě doma vypadalo. Kdybyste třeba viděli mohu pracovnu, tak byste asi omdleli anebo skákali radostí, protože mám tam opravdu velkou dřevěnou knihovnu, která je opravdu z kvalitního dřeva. A nejvíce tam mám obsah takových knih, které jsou v kůži anebo jsou hodně staré. No, a taky jsem za to všechno dala několik desítek tisíc korun. Takže můj nynější přítel málem z toho omdlel. Jenomže tohle je můj koníček a taky velká záliba, takže se vůbec historie nechci vzdát. A proto když jsem vybírala schodiště do obývacího pokoje, tak jsem chtěla, aby stoprocentně bylo z masivu.

I dřevo je pěkné.

A líbí se mi takový tmavý masiv. Stejně ho ale potom budu vždycky barvit na takovou barvu, která je taková chromovaná až vínově červená. Líbí se mi takové zajímavé barvy. A mohutné věci. Takže když jsem potom ještě dál vyhlížela schodiště k ložnici, tak jsem chtěla taky masivní schodiště. Líbí se mi, že tam má nějaké barokní vzory.

Toto je můj styl.

Takže jsem tam chtěla udělat různé řezby a kresby, které se mi líbí a díky kterým bude moje schodiště originální. Líbí se mi taky, když mám nad schodištěm pověšené různé obrazy. A taky mám ráda repliky. Originály jsou totiž na mě moc drahé, takže si vždycky pořizují kvalitní repliky, které jsou za dostupnější cenu. A pokud i vás zajímá, jaké schodiště si můžete vybrat, tak se nezapomeňte podívat, že i na internetu máte opravdu mnoho inspirací, jak mít vaše dokonalé schodiště. A jaké schodiště byste si dali vy, kdyby jste nějaké schodiště potřebovali? Je jich samozřejmě více druhů, třeba i plastové, ale to se mi moc nelíbí.