Bavlněné látky

Nemusíte být zrovna profesionální švadlenou nebo módní návrhářkou, abyste si nemohli ušít kus nového slušivého oblečení nebo povlak na polštář dle vlastního výběru. To, co si sami vyrobíme, má pro nás pak mnohem vyšší hodnotu. Natožpak to, co sami nejdříve navrhneme a posléze vyrobíme.

K šití různých věcí potřebujete především látku. Prima obchod, zabývající se textilní galanterií, nabízí širokou škálu různých bavlněných látek, a to různého stylu, barvy a motivů.

šicí stroj

Máte rádi, když je váš interiér sladěn do nejmenšího detailu? Ušijte si povlečení na polštáře, závěsy, prostírání nebo podsedáky tak, aby se k sobě skvěle hodily. Váš domov bude útulný a vždy, když se do něj vrátíte, se budete cítit pyšně, že jste tohle všechno dokázali vy.

Čekáte miminko? Těhotenství je období, kdy žena toužebně očekává příchod nového člena rodiny. Během dlouhých devíti měsíců nastane fáze, které se říká „uhnizďování“. Žena se instinktivně připravuje na příchod miminka a přizpůsobuje tomu své okolí. Právě v téhle fázi je ideální doba pro výběr bavlněné látky na hnízdečko nebo mantinely do postýlky.

těhotná žena

Těšíte se na Vánoce? A co třeba ručně vyrobený vánoční ubrus? Podívejte se do naší nabídky a vyberte látku, díky které se budete při štědrovečerní večeři cítit opravdu svátečně.

Přesně víte, co byste chtěli, ale bohužel neumíte zacházet s šicím strojem? Nevadí. Stačí se poptat po šikovné švadlence, objednat látku z Prima obchodu a máte vystaráno.

Téměř všechny látky mají certifikát vhodnosti pro děti do tří let. Jsou tedy naprosto nezávadné a neškodí žádným způsobem vašemu zdraví nebo pokožce.

Pociťte radost z tvorby, z vysněného domova a z věcí, které mají smysl. Neutrácejte zbytečné peníze za již hotové věci, když si je, možná i lépe, můžete vytvořit vy sami. Buďte strůjci vašeho domova. Kdo jiný by o něm měl rozhodovat než právě vy.