Pravidla pro zařízení ložnice

Už se nemůžete dočkat stěhování do nového bytu. Moc se těšíte na to, až celý prostor začnete zařizovat a vybírat doplňky. Pečlivě jste si rozkreslili dispozice obývacího pokoje a kuchyně a několikrát na papíře přemístili jednotlivé kusy nábytku. Pro obývací pokoj už máte vybránu sedací soupravu, konferenční stolek i stolek pod televizi. Vše jste vybírali tak, aby celek ladil se skříňkami v kuchyni a se zařízením jídelního koutu. Zapomínáte na mnohem důležitější místnost! Už jste vybrali zařízení pro vaši ložnici?

spánek

Stejnou chybu jako vy, dělá i mnoho dalších. Domnívají se, že vybavení ložnice není důležité a že pro začátek postačí matrace, kterou umístí na podlaze. Mějte se na pozoru. V ložnici a spánkem budete trávit i více než osm hodin denně. Jste osm hodin denně v obývacím pokoji, v jídelním koutě nebo v kuchyni? Určitě ne. Proto nesmíte vybavení ložnice podceňovat. Pohodlné spaní vám nikdy nemůže poskytnout matrace, kterou umístíte na podlahu. Nebude správně podepírat vaši páteř, protože jí bude chybět rošt.

dvojlůžko

Také je vystavena zvýšené vlhkosti, jelikož nemá odvětrávání ze spodní části. Velmi brzy se na ní objeví nejrůznější plísně, které budou ohrožovat vaše zdraví. Jako první si proto do nového bytu pořiďte novou kvalitní postel . Tu je třeba umísti tak, aby byla přístupná z obou stran. Umístění postele k jedné stěně je vhodné jedině v případě, kdy v pokoji bydlí jen jedna osoba. Jakmile postel užívají osoby dvě, je důležité, aby se obě osoby dostaly pohodlně na svou polovinu. Není problém, když noční stolky, vestavnou skříň nebo toaletní stolek a komodu pořídíte později. Tyto kusy nábytku vám už tolik chybět nebudou a mohou počkat. Postel, která vám poskytne pohodlí počkat nemůže! Vyberte si ji co nejdříve ze široké nabídky. Provedení z masivu je zárukou vysoké kvality.