Virtuální měny lidi táhnou

Stačí jedna zajímavá zpráva v médiích a člověk si výrazně rozšíří obzory. Něco takového už se jistě stalo také mnoha dalším zvědavcům, kteří se po přečtení reportáže o tom, jakou zajímavou investicí do budoucna může být nákup bitcoinů, začali zajímat o virtuální měny. A to, co vás jednou chytí, už vás nikdy nepustí. Od bitcoinu se člověk pomalu propracuje k jiným elektronickým penězům, a nakonec si zjistí třeba i to, co je poměrně neznámá měna Pascal, altercoin, o kterém dosud slyšel opravdu jen málokdo z laické veřejnosti. Nicméně něco takového ještě zdaleka nevylučuje, že bude mít Pascal slibnou budoucnost a jeho pořízení se majitelům této měny bohatě zúročí.
bit-mince digitální

Jaká měna je pro vaši těžbu ta pravá?

Nicméně to, na jakou virtuální měnu vsadit je otázka, která dnes trápí nemálo těžařů. Anebo spíše těch, kdo o těžbě zatím jen vážně uvažují, a proto jistě důkladně promýšlejí, jakou měnu by si pro ověřování transakcí mohli zvolit.
bit-mince digitální

Dejte šanci novinkám

Skoro všichni se už nicméně shodnou na tom, že těžba bitcoinu už není zdaleka tak výhodná, jako bývala, a že je lepší se jí vyhnout. Mnohem lepším tahem může naopak být, zaměřit svou pozornost na jiné, zatím málo známé měny, jejichž potenciál v budoucnu výrazně poroste. Jestliže hledáte zajímavou měnu s potenciálem do budoucna, navíc ještě takovou, k jejíž těžbě nepotřebujete žádné asic čipy a zařízení s velkým výkonem, zkuste vsadit třeba na zcash, který bude brzy jistě také žhavým želízkem v ohni, neboť své uživatele láká především na dokonalou anonymitu způsobenou šifrováním původu a konce transakcí.

Nicméně pokud následně zjistíte, že těžba kryptoměn není nic pro vás, ať už kvůli své náročnosti na výkon a energii či kvůli jiným nevýhodným parametrům, pak si nemusíte zoufat. I tak si můžete virtuální peníze stále pořídit nákupem na burze anebo ve směnárně.