Půjčte si limuzínu

Někteří muži jsou velmi romantičtí a přemýšlí, jak své vyvolené udělat co největší překvapení speciálním dárkem. A tak se nabízí možnost půjčení takového luxusního vozu i s řidičem. Většina firem si velmi zakládá na službách tohoto typu a tak jsou tito řidiči na vysoké úrovni, mají prvotřídní společenské obleky a mluví i několika jazyky. Někteří při projížďkách městem disponují znalostmi historie, takže mohou během jízdy vystupovat jako průvodci.
limuzína se šoférem
Nabídka je velká a rozmanitá, můžete prakticky oslnit jakoukoliv službou. Objednat je možno po dohodě různé typy a barvy vozů.
Firemní večírek – pokud máte představu, že své kolegy nebo zaměstnance převezete na firemní akci takovým vozem, je možnost objednat i více vozů najednou. Také můžete své zahraniční partnery oslnit a provézt noční Prahou, objednat do vozu i pohoštění a přípitek kvalitním vínem, dle vlastního výběru nebo dle nabídky.
limuzína na svatbě
Svatební balíčky – s takovým vozem se vám nabízí velmi vyjímečný zážitek, svůj den „D“ oslavíte velkolepě. Stačí si vybrat tzv. „balíček“, který obsahuje nabídku služeb přímo na míru. Většinou jde o odvoz k místu konání a z místa konání obřadu, slavnostně vyzdobeným vozem na určitý počet hodin a za předem stanovenou cenu km/hod.
limuzína bmw
Vybavení vozů – pro zachování soukromí bývá mezi řidičem a cestujícími možnost umístit clonu, která oddělí tyto prostory a cestující tak můžou zažít zcela soukromou párty. Samozřejmostí je plně vybavený bar s alko i nealko nápoji, klimatizací, luxusní kožené sedačky, reprodukovaná hudba nebo video či barevné osvětlení. Některé tyto firmy spolupracují s majiteli taxislužeb, v některých případech je totiž tato kombinace služeb užitečná a osvědčila se i na malých městech, jako například na Kladensku, kde spolehlivě funguje firma .

Prioritou těchto firem je totiž spokojenost a pohodlí zákazníků.