Rychlá cesta k vysněné postavě

Jestliže jste se rozhodli zhubnout a dáváte do toho veškerou energii, výsledky by se měli během pár týdnů dostavit. Někdy se ale stane, že cvičení prostě nepomáhá. Pokud chcete dát sbohem přebytečnému tuku, můžete vyzkoušet nejen vědecky ověřený způsob hubnutí, ale také jiné metody, které vám zaručí vylepšení postavy v případě, že žádné diety a cvičení prostě nezabírají. Které to jsou a co obnášejí?
pomeranč s metrem
RÁZOVÁ VLNA
Rázová vlna je vhodná pro toho, kdo nemůže zhubnout jinou, obvyklejší metodou. Terapie spočívá v působení rázových vln na postižené místo. Ideální partie jsou bříško, stehna a hýždě. Vlny se přenášejí pomocí sondy z přístroje, čímž se nastartuje tkáň a zregenerují se buňky, které poté zlepší svůj metabolismus, což vede k hubnutí ošetřeného místa. Navíc se v místě zpevní pokožka, což eliminuje celulitidu. Rázové vlny jsou extrémně účinné, proto výsledek bývá vidět již po prvním ošetření, ovšem doporučuje se zákrok opakovat alespoň 6x, a to vždy po 14 dnech.
KYSLÍKOVÁ TERAPIE
Kyslíková terapie je vhodná jako doplněk k hubnutí. Jejím cílem je zlepšení příjmu kyslíku a zvýšení příjmu dechového objemu. Čerstvý kyslík působí jako terapie na nervový systém. Díky zábalům se vytvoří ideální podmínky k prokrvení tkání, což pomůže k úbytku na váze. Navíc si celkově zvýšíte imunitu, posílíte srdce, pročistíte krev a zpomalíte stárnutí všech buněk.
osbní váha
KRYOLIPOLÝZA
Tato bezbolestná metoda je vlastně liposukce, která se však provádí ambulantně a absolutně bezbolestně. Pomocí krypolipolýze se šetrně odvede tuk z těla pomocí mrazu. Tukové buňky jsou totiž mnohem více citlivé na chlad než pokožka, nervy a svaly. Pomocí přístroje se redukuje nadměrné množství podkožního tuku zmražením na teplotu až -8°C. Aplikátor nasaje povrchovou tkáň, a vzniklé vakuum dočasně omezí průchod krve, čímž umožní lokální zmražení tukové vrstvy. Ostatní cévy a tkáně se nepoškodí, a tak má tato terapie velké úspěchy.