Údržba vody v bazénu pomocí tablet

Sortiment chemických přípravků, které se mají postarat o udržení bazénové vody v perfektním stavu, je dostatečně bohatý na to, abyste si z něho mohli vybírat. Ne vždy vám však postačí koupit pouze jedno balení chemie a ten, kdo vlastní zahradní bazén dobře ví, že je základem čisté a nezávadné vody to, pokud používáte přípravky určené na konkrétní typ problému.
Mnoho lidí totiž chybuje v tom, že se zaměřuje pouze na jednorázovou údržbu vody, která však může mít pozdější následky v podobě zakalené a nečisté vody.
Důležité je tedy dbát i na průběžnou údržbu a doplnění chlorové složky, o kterou se snadno postarají pomalurozpustné tablety https://www.chlorito.cz/chlorove-tablety-pomalurozpustne s nástupem aktivního chloru.domácí bazén

▪PRO VŠECHNY TYPY NÁDRŽÍ

Tyto tablety jsou určené pro všechny dostupné typy nádrží, ať už se jedná o ty venkovní nebo vnitřní. Využít jich rovněž můžete nejen do velkých bazénů, ale i těch nafukovacích.
Jejich hlavním úkolem je doplnit hladinu chloru na požadovanou hodnotu a postarat se tak o to, aby ve vaší vodě nechyběla důležitá složka, která ji čistí a průběžně udržuje v rovnováze.
Jestli toužíte prožít pohodové léto, které si vychutnáte převážně ve vlastním bazénu, nezapomínejte na to, že je více než vhodné sledovat to, jestli vaší vodě něco nechybí. Chlor je nezbytnou součástí nejen veřejných bazénů, ale i těch domácích. Právě proto se snažte jeho hodnotu hlídat díky příslušnému testeru a v případě potřeby ho doplnit volbou správných tablet.splývání v bazénu

▪VYDRŽÍ VÁM VÍCE NEŽ TÝDEN

V průměru vám tyto tablety vydrží ve vodě 7 až 10 dní. Velkou roli hraje i výběr balení, které nalezete v různé velikosti. Pokud máte na zahradě menší typ nádrže, postačí vám Mini. Do velkého bazénu naopak použijte tablety Maxi.
Díky schopnosti rozpouštět se pomalu a precizně docílíte kvality vody, která uspokojí vaše nároky.Pamatujte však i na to, že nejlépe desinfikujete vodu tehdy, když před jejich použitím srovnáte hladinu pH na hodnotu, kterou voda neodkladně vyžaduje. Ta by měla být v rozmezí 6,8 – 7,4. Jedině díky tomu prožijete léto a s ním koupací sezónu bez problémů.