Americká hypotéka je zde pro všechny vaše velké plány

Lidská přání se neomezují pouze tím, jaký může být účel běžné hypotéky, lidé dnes žádají od života mnohem víc, než pouze úvěr na bydlení (i když vlastní bydlení je naprosto zásadní). A právě proto se na světě objevila americká hypotéka. Bezúčelový typ úvěru, který můžete využít na cokoli, dokonce i na to, co už je za hranicemi fantazie běžného bankovního úředníka. Ale nebojte se, nebudete to muset zkoušet – stačí, když si sjednáte výše zmíněnou americkou hypotéku, ideálně tu v nebankovní podobě, protože ta vám toho může nabídnout mnohem víc. Především tedy peníze bez zbytečných omezení.

puzzle

Záleží tedy jen na vás samotných, jaká máte přání, a co byste si přáli uskutečnit. Možná je to opravdu velkolepá dovolená? Anebo se chystáte na pořádnou oslavu narozenin? Anebo třeba na bohatého Ježíška…ať tak či onak, bez pořádné hromady hodnotných dárků se přitom neobejdete. Anebo máte třeba nějaký velký životní sen a už se nemůžete dočkat, až si ho jednou konečně splníte, vždyť bez toho nemůžete umřít! Anebo jsou vaše cíle naprosto prosté – splatit staré závazky, zbavit se věřitelů, zbavit se exekutora.

investice

Ano, ať už sníte o čemkoli, tak počítejte s tím, že právě pro všechny tyto účely je americká hypotéka jako stvořená. A ta v nebankovní podobě vás nebudete omezovat ani v situaci, kdy chcete zkrotit dluhy. Je sice jasné, že jeden úvěr ten druhý nikdy zcela nezahojí, ale vždy je lepší splácet za rozumných a přehledných podmínek, než se dále zaplétat do nevýhodného předchozího úvěru.
A může to být dokonce ještě lepší. Americkou hypotéku můžete získat i s nějakým menším i větším záznamem v registru – pokud nebude příliš závažný, tak je zde pro vás americká hypotéka bez registru.
Stačí vám k tomu jen příjem dostatečný pro pravidelné splácení hypotéky, a nemovitost, kterou se za získaný úvěr zaručíte. A pak už se můžete vrhnout na své velké plány!