Změřte teplotu vody snadno a rychle

Co se týče nákupu bazénového příslušenství, lze tvrdit, že si za jisté položky připlatíte i nemalé peníze. Najdou se však i nezbytnosti, které k bazénu patří a jsou hodně užitečné. Mezi levné a současně i potřebné příslušenství, které vás dokonale informuje o teplotě vody ve vaší nádrži patří bazénový teploměr. Pokud ho budete vlastnit, vždy budete mít přesné údaje o tom, jak teplá nebo naopak studená je voda a tedy budete připraveni i na to, co vás po vstupu do bazénu čeká.
bazénový teploměr

Bezpečný i do dětského bazénku

Na rozdíl od ostatních druhů teploměrů, ten bazénový neobsahuje žádnou rtuť. Tím pádem je jeho využití v dětském bazénku bezpečné a nijak neohrozí vaše děti na životě. Právě z toho důvodu můžete v nabídce najít i druhy doplněné o zvířecí motivy. Vašim dětem zpříjemní pobyt ve vodě lákavým vzhledem, který se jim bude líbit.
nohy nad hladinou

Výběr z několika druhů

I když na koupi teploměru není nic náročného, může se stát, že neodoláte nabídce těch, které nejsou zcela obyčejné. Zvolit si můžete i stylový a přesný teploměr se sondou, který nalezete v podobě plováku. Rovněž tak si můžete vybírat z ponorných (nerezových nebo plastových) nebo využít hladinové (s malým plovákem navrchu).
Stejně tak vás potěší i výběr barevných odstínů, pokud netoužíte po klasické bílé barvě.
teploměr na slunci

Teplota vody nás vždy zajímá

Před jakýmkoliv vstupem do veřejného bazénu, rybníka nebo i vlastního bazénu nás jako první zajímá to, jakou teplota má jeho voda.
Jedná se o takzvanou přípravu na to, jestli se v něm příjemně osvěžíme nebo naopak budeme otužovat. Abyste měli tuto informaci na dosah ruky, musíte si koupit teploměr do vody, který není finančně náročnou položkou a poskytne vám dokonalý přehled o tom, co vás před vašim koupáním nejvíce zajímá.
Rozhlédněte se po takovém, který vám bude vyhovovat nebo zaujme vaše děti a zpestří jim jejich vodní radovánky. Využívat ho totiž budete v průběhu celé letní sezóny, kterou prožijete ve vaší vodní nádrži.