Být online

Dnešní doba přeje těm, kteří jsou online. A taky v dnešní době, když nejste online, tak to je jako kdybyste nebyli. A jak jste na tom vy? Jste stále online nebo ne? Myslím, že dnešní doba přeje připraveným. A to je právě být online. Já sama jsem online velmi často. A není to tím, že by mě to bavilo, že nemám například co dělat. Já jsem taková, že mám stále co dělat a mám hodně práce. Jenže moje práce taky vyžaduje být online. Například to můžu vysvětlit tím, že online mám i zákazníky. Já komunikuji se svými zákazníky v práci, ale ne jenom osobně. I když tedy dávám přednost tomu osobně.

Být online je praktické.

I když přece osobní setkání je velmi časté a taky více a praktické, tak je lepší i se s nimi setkat online. Vím, že online práce je taky výhodná v tom, že pak můžete být i se svou rodinou a jste doma. Například pokud se váš kamarád odstěhuje někam velmi daleko, tak vy s ním se můžete vídat online. Existují i různé chatovací místnosti, v kterých si můžete povídat se svými kamarády anebo celou skupinkou lidí.

Online či offline. Někomu je to jedno.

V chatovacích místnostech si vyberete nějakou skupinu lidí. A je to úplně na vás, jakou skupinu zvolíte. Myslím, že se mnoho lidí vybírá online skupinu, která má stejné záliby a vlastnosti jako ten člověk, který si chce povídat. A i když dnešní doba přeje připraveným a online, tak je taky přece jenom lepší, když vypnete a jste offline. Není dobré být stále online. To pak vypadá, že nemáte žádné jiné koníčky než být online. Co sport? Já například moc ráda jezdím na koni, takže taky nejsem stále online. A když jsem online, mám práci a taky mám dva kamarády, kteří bydlí velmi daleko, takže se s nimi nemůžu setkávat reálně. Proto jsem se svými kamarády velmi často online přes počítač. A musím říct, že je to i velmi praktické a je ten i někdy sranda. Jen velmi dobře být s přáteli, a i když je venku zima, tak my můžeme si povídat pěkně v teple domova a online. Být online se někde vyplatí a je to prima. Teď jsem ráda, že být online existuje. Hold všem počítačům.