Testování antigenními testy na COVID-19

Covid-19 silně otřásl našimi životy v roce 2020 a i teď, po 2 letech to nevypadá, že by ubíral na síle. Ba spíše naopak. Za tu dobu jsme se ale naučili žít s vědomím, že je tato nemoc zkrátka mezi námi přítomná a, že se proti ní musíme bránit všemi dostupnými prostředky.

Mezi takové například patří roušky a respirátory, které zabraňují vdechnutí částic tohoto viru do plic. Snižujeme tím tak riziko možného přenosu. Dalšími prvky jsou dezinfekce. Ty tu s námi jsou již hezkou řádku let a pomáhají všem zdravotníkům i úklidovému personálu v boji proti bakteriím, virům apod. Všechna tato zmíněná „obrana“ ale není dostačující a může se stát, že si vir tak či tak nejde cestu do našeho těla. Jedna z možností jak detekovat jeho přítomnost dříve, než bude pozdě jsou antigenní testy.

covid vir

Antigenní testy detekují tzv. virové bílkoviny, které tvoří značnou část „těla viru“. RAT testy (rapid antigen testy) jsou tedy schopné virové onemocnění odhalit na samém vrcholu infekce, kdy v těle nalezneme právě největší koncentraci těchto bílkovin. Tehdy nastává riziko nejvyššího možného přenosu viru z člověka na člověka.

antigen test

Firma CovidExpert.cz prodává všechny možné typy antigenních testů pro včasné odhalení nákazy Covidem-19. Testy jsou přesné a výsledek je možný znát již do 15-20 minut od stěru. Většinu těchto testů hradí pojišťovna + doprava je zdarma, jedná se-li o větší množství testů. Nově je možné si koupit i test pro detekci mutace Omikron, která v dnešní době trápí svět snad ze všeho nejvíce. Všechny antigenní testy z nosu covidexpert.cz jsou opatřeny certifikátem. Firma taktéž zaručuje brzké dodání. Ať už jste student, zaměstnanec nebo zaměstnavatel a chcete mít jistotu, že to co Vás trápí je opravdu jen chřipka a ne tato zákeřná nemoc, nechte se otestovat antigenny od firmy CovidExpert.cz. Vir tak nebude mít šanci.