Přístřešek na auto můžete mít kdekoliv na pozemku


Zřejmě by vůbec nebylo normální, kdyby u rodinného domu v dnešní době nestálo minimálně jedno zaparkované auto. Spíše se můžeme divit tomu, když tam stojí opravdu jenom jedno a nestojí tam hned dvě nebo tři. Jenomže ne každý rodinný dům má možnosti hned při své výstavbě, proto se může stát, že dům postavíme, ale za nějaký čas si uvědomíme, že by to chtělo ještě garáž, jenomže přístavba takového místa je většinou problematická a tak se snažíme najít jiné vhodné řešení.

A tím řešením jsou právě různé přístřesky na auto.

sníh město

Ty skvěle poslouží našemu záměru a splní všechna naše očekávání. Právě přístřešky se dají přistavit naprosto kamkoliv na pozemek, kde máte trochu volného místa. Může to být hned u domu, ale může to být i před domem nebo z boku na zahradě, kde máte bránu na vyjíždění. Záleží vždy čistě na preferencích daného majitele.

Jedno nebo dvě? Ano, samozřejmě že jsou k dispozici také různé verze například pro jeden vůz nebo hned pro dva vozy. Záleží tedy opět na tom, kolik máte volného místa a také na tom, kolik vozidel byste chtěli mít chráněni.

Garážové stání v tomto duchu se vyrábí ze dřeva. Dřevo je přírodní materiál a tak se skvěle hodí k jakémukoliv typu rodinného domu, ať už máte čerstvě postavenou novostavbu, moderní obydlí, či se jedná o starší zástavbu.

auto

Pokaždé bude chránit vaše vozidlo před nepříjemnými vlivy počasí. Rozhodně před deštěm, ale také v létě před sluníčkem, které tak rádo vypaluje palubovou desku, nahřívá nám extrémně a to kompletně celý automobil a navíc nám vypaluje i sedačky či potahy, proto je nejlepší mít ho v úkrytu, aby bylo před sluníčkem skryté. Jenomže to není zdaleka všechno, můžeme zmínit také sníh, který nebudete muset v zimě neustále odhrnovat anebo škrábat skla. Jakmile jsou totiž trochu kryté, tak na ně přízemní mrazíky nalezou mnohem méně. Už žádné kopy sněhu v zimě i před kroupami bude váš vůz chráněný.