České tenistky na US Open 2019

Poslední víkend před pondělním začátkem US Open 2019 můžeme předpovídat, jak si naše české tenistky v Americe povedou. Český ženský tenis v současnosti vládne světu. Karolína Plíšková a Petra Kvitová jsou už rok v TOP 10 WTA žebříčku a další nadějné, mladé, české tenistky se posunují žebříčkem výše a výše.
Tenis, sport, tenisový míček.
V poslední době na sebe nejvíce upozornila Markéta Vondroušová, která se dostala do finále French Open 2019. Poté o sobě nechala slyšet také Karolína Muchová, která se probojovala do čtvrtfinále Wimbledonu 2019. Letos se také ve velké formě ukázala matadorka českého tenisu Barbora Strýcová, která vede žebříček čtyřhry a ve Wimbledonu 2019 ji zastavilo až semifinále proti Sereně Wiliamsové.
Bohužel musíme konstatovat, že Markéta Vondroušová byla nucena se odhlásit z US Open 2019 kvůli přetrvávajícím zdravotním problémům, to nás hodně mrzí, Markéta mohla předvést opět svou pestrou hru obohacenou o tzv. kraťase.
Tenis, tenistka, sport.

Které české tenistky se nakonec představí na US Open 2019?

 
·         Karolína Plíšková
·         Petra Kvitová
·         Barbora Strýcová
·         Kateřina Siniaková
·         Karolína Muchová
·         Marie Bouzková
·         Kristýna Plíšková
·         Tereza Martincová
·         Denisa Allertová
Mezi 128 ženami, které se na US Open 2019 kvalifikovali a nakonec se zúčastní, je 9 Češek, to je hodně ucházející. Bohužel nás hned v 1. kole čekají 2 české derby. Karolína Plíšková vyzve Terezu Martincovou a Petra Kvitová vyzve Denisu Allertovou.
Bohužel se dá předpokládat, že do 2 kola se probojují Karolína Plíšková a Petra Kvitová. Počítáme, že se do 2. kola probojuje také Barbora Strýcová, Karolína Muchová a pravděpodobně i Kateřina Siniaková. U Marie Bouzkové a Kristýny Plíškové není nic jistého, ale přáli bychom jim úspěch.
Žebříčkově by se nejdále měly dostat Karolína Plíšková a Petra Kvitová. Myslíme si, že Barbora Strýcová i Karolína Muchová mohou být černými klisnami soutěže.
Tak jako tak nás zajímá, která z žen letos uzme pohár pro královnu US Open 2019.