Zuby jako naše vizitka

To že se zuby mají čistit, má vžitý snad každý člověk. Ovšem jsou potraviny, které zuby zbarvují, jako káva nebo čaj. Nedokonalé čištění také způsobuje to, že se z plaku stane zubní kámen. Mikrotrhliny v zubech zase způsobí jejich pigmentaci a nahnědlý vzhled. Jsou věci, se kterými nám zubní kartáček nepomůže a musíme se obrátit na zubního lékaře. Zubní lékaři nepatří mezi oblíbené doktory a mnozí je navštěvují jen když je to nutné. Ovšem pravidelná prohlídka zubním lékařem pomůže mnohému trápení předejít. Zuby utváří náš dojem, a to že jim věnujeme péči se nám vyplatí. Protože sebelépe upravený obličej prozradí zanedbané zuby. Zuby tak prozradí nakolik se věnujeme péči o sebe a nakolik o sebe dbáme. Zanedbané zuby zkrátka odhalí i to co nechceme.
krk ženy
Krom klasického kartáčku jsou skvělé i mezizubní kartáčky, které v závislosti na velikosti vyčistí jinak těžko dostupná místa. Existují také speciální kartáčky na hůře dostupná místa, které nám s hygienou také velmi pomohu. S jejich výběrem nám tak může poradit zubní lékař. Někdy lékaři tyto pomůcky i přímo prodávají v ordinaci, čímž nám ušetří cestu do drogerie.
Zuby v dobrém stavu dokáží oklamat i náš skutečný věk
Dentální hygienik je člověk, který zuby vyčistí a pomůže nám, když máme pigmentace, které zub nepěkně zabarvují nebo umí odstranit také zubní plak, který rovněž vypadá nejen že nepěkně, ale zubům škodí.
tvář za listem
Ženy by si také měly dávat pozor na to, aby se jim rtěnka neobtiskla na zuby. Vypadá opravdu velice vtipně žena s červenou barvou na zubech. Zuby ceníme, když se smějeme a je škoda nedbat na ně a nestarat se o ně. Zubařské zákroky sice něco stojí ale jednou za čas něco je lepší než pak najednou chtít opravit pět zubů ve špatném stavu. Zuby jsou zkrátka naší vizitkou a mnoho lidí i ve zbytečném strachu ze zubaře se bojí si je nechat ošetřit, je to velká škoda, která ubírá na kráse.