Hračky pro děti

Máte děti, které milují televizní seriály a pohádky, kde ožívají auta, bagry, vláčky apod. Fenoménem v těchto pohádkách je Bořek Stavitel a Mašinka Tomáš. Postavičky jsou hrdinové, kteří si vždy poradí s každým problémem, mají spoustu kamarádů a společně dokáží všechny nehody a katastrofy zvládnout.

Mašinka Tomáš, lokomotiva, která má vpředu obličej a která mluví, ta si získala srdce nejen dětí. Pokud se blíží narozeniny vašeho dítěte, nikdy neuděláte chybu, když mu dáte jako dárek lokomotivu Tomáše. Nemusí to být jen přímo lokomotiva, na téma lokomotivy Tomáše lze koupit v podstatě cokoliv. Od polštářků, povlečení, triček, čepic, přes kelímky, hrníčky, po krabičky Mašinka Tomáš masinka-tomas.cz.

Mašinka Tomáš je odvážná, a proto není divu, že koupíte-li dětem hračku mašinku Tomáše, budou si ji chtít brát do postele, třeba aby je v noci ochraňovala.

vlak

Možná si myslíte, že mašinku Tomáše budou mít raději chlapečci, ale nenechte se mýlit, holčičky si nemusí hrát jen s panenkami a kočárky, takže dárek v podobě lokomotivy Tomáše potěší zaručeně in je. Pro větší děti, které už umí číst máme i knížky o mašince Tomášovi, ve kterých si mohou školáčci sami číst. Lokomotiva Tomáš a jeho kamarádi, na to budou naše děti jednou vzpomínat jako na pohádku, která je provázela dětstvím, jako jejich rodiče vzpomínají na pana Tau nebo Arabelu.

vlak

Přemýšlíte, čím udělat vašemu synovi či dceři radost jen tak, během roku, bez příležitosti narozenin nebo Vánoc? Kupte jim i obyčejné ponožky s jejich oblíbeným hrdinou mašinkou Tomášem a uvidíte tu radost v dětských očích. O tričku nebo pyžamu ani nemluvě. A budete-li mít volné odpoledne, tak je vezměte na nádraží a koukejte na skutečné vlaky a výpravčí nebo se s dětmi ve vlaku přímo projeďte třeba jen tak, bez cíle, není nad zábavu při jízdě vlakem do neznáma.