Sedací vaky pro děti, podle jejich nálady

Máte doma malého raubíře, který Vám doma pořád řádí, a říkáte si, co tomu malému lumpovi koupit. Doma určitě těch krámů máte spousta, ale co opravdu není k zahození, tak zkuste mrknou sedací vaky pro děti, nabídce určitě neodoláte. Pro děti jsou tyhle vaky a pytle velmi přínosné, protože jejich barvu, můžou děti měnit libovolně podle jejich nálady a potřeby, a jsou také moderním doplňkem pro Vaše bydlení. Děti s takovým pytlem se mohou chlubit úplně kdekoliv, jak doma v pokojíku nebo v obýváku, ale také ho upotřebíte, třeba i na zahradě.

Vak zelený

Jakou si dnes děti vyberou barvu?

Jakou máte náladu děti? Hnědá nebo žlutá? Děti se nikdy s tímhle sedacím vakem nebudou nudit, z každé strany má totiž jinou barvu a je jen na dětech, kterou barvu si víc v ten den zvolí.

Co všechno pro děti nabízí, takový skvělý barevný vak?

No prostě nabízí opravdu mnoho způsobů, jak ležení, když se chcete, jen tak povalovat a i sezení, když si chcete, jen tak sednout. Sedací vaky mají praktické popruhy, které můžete odepnout nebo připnout, můžete jakkoliv polohovat, jak se dětem zrovna zlíbí. Vak má velice odolný materiál, když ho třeba dítě zašpiní, tak maminka může lehce otřít povrch, protože vak je odolný a má nylonový materiál s antialergickým povrchem. Výhoda je, že vaku drží výborně tvar, protože náplň tvoří malé polystyrénové kuličky. Nebojte se, že by jste vysypali náplň vaku, protože vak má systém trojího zapínání, a je to hlavně i pro bezpečnost Vašich dětí, takže maminky nemusí mít žádný strach.

Vak červený

Jak čistit vak?

Potah není snímatelný, a vůbec se nesmí prát. Jak už jsem říkala, maminky vezmou vlhkou houbu a trochu otřou povrch, pokud děti vak, o něco víc zašpiní, tak stačí použít trochu mýdlové vody nebo roztok z pracího prášku. Po použití těchto přípravků vezmeme vlhkou houbu a očistíme tak, aby nezůstaly skvrny na sedacím vaku, a opět si můžeme užívat skvělého válení dál.