Jak na lepší erekci

Neznám muže, který by si nepřál být v posteli ten nejlepší. Téměř každý muž chce být pro partnerku ten nejlepší a nejvýkonnější, ale jak všichni víme, než vždy nám to příroda umožní. Jsou i případy, kdy se může jednat o vážný zdravotní problém, a to je opravdu lepší navštívit svého praktického lékaře, protože vlastní zdraví se nemá brát na lehkou váhu. Aby byl muž zdatný a takový, jaký by si přál, musí dbát o svůj životní styl. Opravdu po deseti pivech nebudete v posteli jako lev, ale spíše jako lvíče, které ihned usne. Navíc alkohol tělu neprospívá vůbec. Myslím, že tohle by vaše partnerka vůbec neocenila. Jsou i případy, že i přes všechno snažení se nedaří prodloužit erekci dostatečně dlouho. Ano, může v tom být únava a s tím nic dělat nejde. Pokud je muž opravdu hodně unavený, tak ani dvojité silné kafe nepomůže. Navíc opravdu není dobrý nápad se jít milovat s přítelkyní, když máte po dvanáctihodinové směně a sotva stojíte na nohou.

Nebojte se poradit s lékařem

To si raději jděte lehnout a s vaší milou si užijete další den. Ovšem jsou i takové dny, kdy se prostě nedaří. Jste s partnerkou v posteli, ale vaše nádobíčko moc dobře nepracuje. Tedy alespoň podle vás. Hodně toužíte si něčím pomoct nebo se snažíte myslet na něco hodně sexy, ale nedaří se to. Jste ve stresu. Věřte mi, když se hodně a usilovně snažíte a myslíte jen na jedno, abyste byl perfektní, tak se to většinou nepodaří. Stres je opravdový a silný zabiják touhy a milování. Tady horko těžko něco pomůže. Pokud ale i tak toužíte po skvělém sexu, doporučuji se podívat sem na náš web, kde najdete časté odpovědi na své otázky.

nešťastný muž

Můžete vše ale podpořit i sám. Stačí to nepřehánět s alkoholem a chce se to i více hýbat a žít celkově aktivně a hlavně zdravě. Znám muže, kterému je přes sedmdesát let a je stále velmi aktivní. A myslím tím téměř ve všech oblastech. Žije skromným a zdravým životem, raduje se ze života a stres si nepouští k tělu. A pokud se mu nedaří, pomůže si potravinovým doplňkem.