Sportujte stylově

Oblečení na sport je v dnešní době opravdu rozmanité. Nabídka je velká a každý si může vybrat přesně to, co se mu líbí a ještě se v tom navíc cítí dobře. Dávno jsou pryč doby, kdy každému stačilo neforemné tričko neurčité barvy. Vybírejte si i vy takové oblečení, které vám bude lichotit a budete se v něm cítit skvěle.

běžkování

Do posilovny chodí ženy v legínách a tílkách a muži většinou v tričku a kraťasech. Muži většinou volí černou klasiku, ženy naopak barevnost a různé ornamenty a tvary. Chtějí prostě vypadat dobře při každé příležitosti. Celkově se „letní“ sportovní oblečení lépe ladí a mnohem lépe se v něm člověk najde. Jelikož je ale moderní doba, dají se najít opravdu krásné, moderní a osobité kousky i v zimním oblečení. Kalhoty i bundy už mají také různé vzory a dá se vybírat opravdu ze spousty barev. Vyberou si ženy, muži i děti a všichni budou spokojení. Nebojte se ladit k sobě různé barvy. Čím víc půjdete vidět, tím líp.

Bundu je správné mít v takové velikosti, kterou normálně nosíte. Jakmile budete mít bundu větší, bude vám všude plandat a ani vás tolik nezahřeje. Pokud bude naopak malá, tak vás bude všude táhnout a nebude vám pohodlná. Vzor ani barva na funkčnost vliv nemají, ale čím lépe se v ní budete cítit, tím líp pro vás.

zimní radovánky

Kalhoty by vám také měly být akorát. Příliš dlouhé vám budou zavazet při lyžování, snowboardování a běžkování. Navíc budete mít potřebu si je pořád popotahovat v pase a celkově nebudete mít pořádný komfort. Malá kalhoty na sebe v zimě dost možná ani nenasoukáte, ale pokud ano, budou vás táhnout a to opravdu nestojí za to. Můžete zkusit například kalhoty Silvini soracte, které mají výborný materiál a krásné barvy a vzory. A určitě vás zahřejí. Nebojte se jít do svítivých barev a divokých vzorů. Čím stylověji u sportování vypadáte, tím lepší pocit máte.