Kvalitní řemesla

Instalatér je velmi důležitý, a to pro všechny. I když se mi zdá, že si to někdy ani nikdo neuvědomuje. Jak jinak bych si vysvětlila fakt, že je málo instalatérů? Když jsem se tak ptala v okolí, tak mi všichni řekli, že prý instalatér není tak moc nóbl zaměstnání. jenže co bychom bez instalatéra dělali?? No jen si to představte, kdyby nebyli. Já už to vím, protože se mi stala jedna opravdu nemilá situace, se kterou jsem si nevěděla rady. A ani ve snu by mě nenapadlo, že s tím bude takový problém. Po tomto si budete instalatérů hodně vážit jako já. Na mé toaletě mám taková vonítka, co se zahákují za mísu po prkénko.

Topení taky potřebuje instaletéra.

Mám tam ty vonítka dvě, protože mám ráda, když to dma voní. Ale jak malý syn zvedá a pokládá prkénko, tak omylem mu vonítko spadlo do mísy a spláchnul. Chudáček nevědě, co se stane potom. Samozřejmě, že se toaleta ucpala! Voda odtékala velmi pomalu. Ihned jsme tedy vzala štětku a snažila jsme se, abych to odstranila nebo protlačila ven. Bohužel to nešlo. Tak jsem si vzala zvon. A i taky jsem bohužel neuspěla. Nin nešlo, ani když jsme mísu prolévala prudkým proudem vody z kýblu. No byla to hrůza. Vůbec jsem nevěděla, že budu muset volat instalatéra. Ze začátku jsem to ještě zkoušela mezi rodinou. Ptala jsem se bratra, jestli by byl ochotný a pomohl mi. Bohužel to taky zkoušel, ale za špatný konec. Zkoušel mísou protlačit kus drátu, ale tato technika taky bohužel selhala. Byla jsem vážně zoufalá.

Instalatér toho dokáže dost opravit.

Tak jsem zkoušela ještě volat otce. Ten bohužel taky nevěděl. Jen mi doporučil, abych si zavolala instalatéra. No to jsme již věděla, jenže se mi moc nechtělo. Docela jsem se styděla pozvat si někoho na toaletu, když to bude muž. Jsem hodně stydlivá žena, takže to pro mě byl horor. Nedalo se ale nic dělat, protože jsem si nevěděla, rady. Instalatéra jsem nakonec volala a musím říct, že mi hodně pomohl. Navíc jsem si taky sáhla hluboko do kapsy, holt kvalita něco stojí.